Czytasz i klikasz - bądź blisko Polski gdziekolwiek jesteś!

Dlaczego Rulewski jest w PO?

opublikowano: 22 sierpnia 2014
Dlaczego Rulewski jest w PO? lupa lupa
janrulewski.pl/

Jan Rulewski - legendarny działacz opozycji antykomunistycznej, mimo ostrego sprzeciwu wobec poczynań Platformy Obywatelskiej, wciąż jest jej senatorem. I nie widzi "alternatywy dla PO". Stefczyk.info rozmawia z nim o tych wyraźnie widocznych sprzecznościach.

- PO przypomina „Solidarność”, w której byli partyjniacy, zwykli ludzie jak i zwykli cwaniaczkowie. Moje doświadczenie, które nakazuje nam – mnie i innym – budować koalicję, czy też związki nie z tego co by się chciało, tylko z tego co jest. Trzeba też pamiętać o tym, że to PO „przytuliła mnie do piersi”. Ja nie byłem od poczatku, aby mieć wpływ na selekcję. Dopiero w drugim rozdaniu wstąpiłem do tej partii, jako bezpartyjny - Jan Rulewski w wywiadzie dla portalu Stefczyk.info tłumaczy dlaczego jest wciąż senatorem Platformy Obywatelskiej, mimo że – jak sam mówi – jest rekordzistą pod względem niesubordynacji.

Slaw

CAŁY WYWIAD CZYTAJ TUTAJ. 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła