Czytasz i klikasz - bądź blisko Polski gdziekolwiek jesteś!

Gadowski: Służby nie będą profesjonalne

opublikowano: 23 października 2015
Gadowski: Służby nie będą profesjonalne lupa lupa
wSieci

"Służby III RP, które powstały na esbeckich fundamentach, nigdy nie będą profesjonalnymi agencjami".

"Od wielu lat udowadniam, że służby specjalne III RP, które powstały na esbeckich fundamentach, nigdy nie będą profesjonalnymi agencjami. Przyznam, że już mi się to znudziło. Niestety życie dostarcza ciągle nowych przykładów na to, że takie służby są dla Polski po prostu niebezpieczne."

 

- pisze we "wSieci" Witold Gadowski, nawiązując do sprawy słynnego Adriana al N., polskiego dżihadysty, który walczył po stronie Państwa Islamskiego.

 

"W rzeczywistości istnieje Adam al N., a imię „Adrian” nadałem mu jedynie na potrzeby pewnego kamuflażu." - tłumaczy w swoim felietonie Gadowski i ujawnia słabość polskich służb.

 

"Adam jest pierwszym polskim dżihadystą, co do którego nie ma wątpliwości, że walczył w Syrii. Wraz z Michałem Królem przeprowadziliśmy z nim wywiad dla „wSieci” i ujawniliśmy jego istnienie. Przy okazji udowodniliśmy krańcową niesprawność ABW. Adam trzy razy był deportowany do Polski przez niemieckie służby specjalne. ABW nie potrafiła go upilnować." - pisze felietonista Stefczyk.info.

 

Gadowski przypomina też fakt wezwania go w tej sprawie do siedziby ABW w Warszawie.

 

"Marsowe miny panów oficerów nie zrobiły na mnie jednak wrażenia, a ich wiedza na temat światowego terroryzmu o mało nie przyprawiła mnie o ból brzucha z rozbawienia. Kiedy jednak zastanowiłem się nad tym głębiej, uśmiech natychmiast zgasł mi na ustach. Tym ludziom powierzamy przecież nasze pieniądze po to, aby zawodowo strzegli naszego bezpieczeństwa."

 

Cały felieton do przeczytania w tygodniku "wSieci".

  

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła