Czytasz i klikasz - bądź blisko Polski gdziekolwiek jesteś!

"Honorowym wyjściem dla premiera jest dymisja"

opublikowano: 18 czerwca 2014
"Honorowym wyjściem dla premiera jest dymisja" lupa lupa
PAP/Radek Pietruszka

Poseł Eugeniusz Kłopotek: "Przyjdzie sobie jednoznacznie powiedzieć: słuchajcie, dalej tak nie da rady funkcjonować i trzeba się oddać pod osąd wyborców."

- Tak jak wówczas powiedziałem, że jeżeli ta sprawa będzie uwiarygodniona, a jak dotąd wszystko wskazuje, to co ujrzało światło dzienne jest wiarygodne. I wówczas też zastrzegłem, że jeśli to będzie miało efekt kuli śnieżnej, iż pojawią się nowe kompromitujące nagrania. Dziś to podtrzymuję: jedynym honorowym wyjściem premiera będzie dymisja rządu i przyśpieszone wybory. Bez żadnych kombinacji z rządami technicznymi - Eugeniusz Kłopotek, poseł PSL, który jako pierwszy przedstawiciel koalicji PSL-PO już w weekend wezwał Donalda Tuska do podania się do dymisji, w rozmowie z portalem Stefczyk.info podtrzymał swoją opinię.

Według niego wszystko wskazuje na to, że zbliża się chwila, gdy ostateczne decyzje podejmie jego ugrupowanie.

- Przyjdzie sobie jednoznacznie powiedzieć: słuchajcie, dalej tak nie da rady funkcjonować i trzeba się oddać pod osąd wyborców - powiedział poseł Kłopotek.

CAŁY WYWIAD CZYTAJ NA PORTALU Stefczyk.info. 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła