Jachowicz: Obrzydliwe są dzieci dawnych komuchów

opublikowano: 18 lipca 2015
Jachowicz: Obrzydliwe są dzieci dawnych komuchów
fot. youtube.com

„Sami doprowadziliśmy do schizofrenicznej sytuacji, że komusze dzieciaki panoszą się jako władcy świata”.

Obrzydliwe są dzieci dawnych, znanych komunistów. Obrzydliwe moralnie. Wykorzystując nazwiska swych rodziców, mających często złą sławę, wdzierają się do elit społecznych i pragną odgrywać w nich wiodące role – pisze Jerzy Jachowicz.   

- Nie znają, podobnie jak ich rodzice  takich uczuć i stanów świadomości, jak wstyd, skrucha i skromność. Swoje pochodzenie uznają jako naturalną przepustkę do świata uprzywilejowanych, szczególnie wyróżnionych i zasłużonych w III RP. Uważają, że im się to po prostu należy – podkreśla publicysta w swoim felietonie na portalu Stefczyk.info.

Jachowicz wymienia w tym kontekście Monikę Jaruzelska, która zbrodniczego ojca przedstawia w swoich książkach jako zbawiciela Polski i zarabia na tym pieniądze. Podaje również przykład Aleksandry Kwaśniewskiej.

- Czy córka Kwaśniewskiego nie ma wstydu, żeby bezpodstawnie i bezczelnie procesować się gazetą, która opisała jej ślub, o rozgłos medialny którego zabiegał tatuńcio były prezydent? Niech od ojca żąda teraz 200 tysięcy złotych, a nie od gazety – stwierdza Jachowicz.

 I dodaje: - To my sami doprowadziliśmy do schizofrenicznej sytuacji, że komusze dzieciaki panoszą się jako władcy świata, nie mając ku temu żadnych podstaw.

 CAŁY FELIETON NA STEFCZYK.INFO: Bo wokoło jest wesoło...

 JUB/Stefczyk.info

  

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła