Jachowicz: Wszyscy mieli dość Sikorskiego

opublikowano: 26 lipca 2015
Jachowicz: Wszyscy mieli dość Sikorskiego
fot. Julita Szewczyk

Sikorski ogłosił całemu światu, że odchodzi z polityki. Tym samym rezygnuje ze startu w najbliższych wyborach parlamentarnych. Strzelił focha, obrażony na Kopacz, która w Bydgoszczy, okręgu wyborczym Sikorskiego, jedynkę na liście wyborczej dała swej psiapsiółce, szefowej MSW Teresie Piotrowskiej?

Jak to, jakaś tam półinteligentka  katechetka jest w tej partii lepsza ode mnie?   – mógł zapytać oburzony. Więc strzelił focha. Chyba jednak nie.

– Nie chciał, ale musiał – powiedziałby Lech Wałęsa i pewnie trafiłby w sedno. Wszyscy już mieli dosyć Sikorskiego. Po uszy. Wygląda na to, że sam to zrozumiał. Naraził się różnym ugrupowaniom politycznym, ale najbardziej kompromitował własne. Platforma zrozumiała, że ostatnio to Sikorski najbardziej pracuje na zbudowanie negatywnego wizerunku swej partii.

 

Do Sikorskiego, w związku z nadużywaniem przez niego nowoczesnego narzędzia komunikacji jakim jest twitter , jak ulał pasuje powiedzenie „dać gówno chłopu nie zegarek”. To na twitterze dał największą plamę, kiedy jako pierwszy poinformował o liczbie ofiar zamachu w Tunisie. - Obawiam się, że prawdopodobnie mamy siedem ofiar śmiertelnych ataku. To jest niepotwierdzona informacja, ale takie dane dostałem z MSZ - powiedział marszałek Sejmu. Tyle że MSZ mówiło, że z nieoficjalnych źródeł płyną informacje o czterech ofiarach. Również jako informacyjny prymus na twitterze w 2012 podał wiadomość o obniżce cen gazu przed podpisaniem umowy z Gazpromem. W ten sposób wyprzedził komunikat giełdowy, stwarzając zagrożenie ogromnych manipulacji finansowych na giełdzie.


Cały artykuł do przeczytania na portalu Stefczyk.info.


 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła