Janecki: Komorwski jest obciachowy

opublikowano: 21 lutego 2015
Janecki: Komorwski jest obciachowy lupa lupa
Fot. YouTube/wPolityce.pl

Kampania wyborcza kandydata PiS na prezydenta była jednym z głównych tematów rozmowy gości Salonu Dziennikarskiego Floriańska 3.

W dyskusji wzięli udział: ks. Henryk Zieliński (redaktor naczelny tygodnika „Idziemy”), Wiktor Świetlik („Super Express”, Centrum Monitoringu Wolności Prasy), Piotr Zaremba (wPolityce.pl) i Stanisław Janecki („wSieci”). W roli prowadzącego wystąpił Jacek Karnowski (redaktor naczelny tygodnika „wSieci”).

“Kampania Dudy idzie w dobrym kierunku, polityka wizerunkowa kandydata PiS jest udana. To pokazuje rozmaitym środowiskom, że nie mamy do czynienia z obciachem, ale młodym, dynamicznym politykiem. (..) Mamy do czynienia z większym akcentem socjalnym w tej kampanii, a mniej skierowany do klasy średniej. Myślę jednak, że to się zmieni” - ocenił Piotr Zaremba.

“Kampania pana Dudy dobra, ale spóźniona. Nie było kreowania go w partii jako ważnej postaci. W PiS-ie powinien pójść sygnał, że Duda jest kimś bardzo ważnym w partii, bo bez poparcia partii będzie singlem, który nie będzie miał siły” - powiedział ks. Henryk Zieliński.

Do kampanii Andrzeja Dudy odniósł się również Stanisław Janecki. “Duda jest energiczny, a Komorowski obciachowy. Dlatego Komorowski pojechał do Hamburga” - zauważył publicysta.

“Duda to model prawicy na jaki czekam od wielu lat” - podkreśli Wiktor Świetlik.

Czytaj całą relację na portalu wPolityce.pl.

gah 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła