2017 1970
2018

Konkurs dla dzieci "Polska, moja Ojczyzna"

17.07.2017

Konkurs plastyczny „Polska, moja Ojczyzna” już po raz piąty przyciągnął młodych patriotów, którzy swoją twórczością dali wyraz miłości do Ojczyzny. rozwiń

Jak co roku w redakcji tygodnika wSieci urządziliśmy salę wystawową, na której wyeksponowaliśmy niemal pół tysiąca prac. Polska jest na nich piękna! Młodzi twórcy zaprezentowali historię i teraźniejszość naszej Ojczyzny, pokazali siebie i swoje rodziny dumne z bycia Polakami.

Radosny patriotyzm zachwycił jurorów. Byli pod ogromnym wrażeniem talentu i pomysłowości wszystkich artystów, a wyłonienie zwycięzców okazało się bardzo trudne. Tak wiele prac chwytało za serce, a każdy z jurorów miał swoich faworytów, o których zacięcie walczył.

Tegoroczna edycja konkursu „Polska, moja Ojczyzna” była wyjątkowa pod względem liczby nadesłanych prac i talentu młodych twórców. Postaraliśmy się więc o rekordowe nagrody – aż 337 o łącznej wartości ponad 50 tysięcy zł!

Dziękujemy naszym partnerom: Biuru Turystyki Aktywnej KOMPAS za vouchery na obozy w Polsce, firmie ATAS i wydawnictwu MACMILLAN za zagraniczne wyjazdy językowe, firmie MANTA za smartfony i głośniki karaoke, Minister Edukacji Narodowej za teleskop, mikroskop z kamerą i czytniki e-book, firmie HOLYHOLY.pl za bransoletki religijne, firmie GRANNA, Instytutowi Pamięci Narodowej i Fundacji Niepodległości za gry dla całej rodziny, wydawnictwu SKRZAT za książki. Szczególne podziękowania kierujemy do naszego partnera strategicznego PZU – dzięki ich zaangażowaniu będzie możliwa szybka wysyłka wszystkich nagród, a każdy uczestnik dostanie imienny dyplom z gratulacjami od Jacka Karnowskiego, redaktora naczelnego tygodnika wSieci.

Poniżej galeria prac.

 

 
 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła