Czytasz i klikasz - bądź blisko Polski gdziekolwiek jesteś!

Natychmiast wycofać polskich sportowców z olimpiady!

opublikowano: 21 lutego 2014

Żeby powstrzymać zbrodniarza Janukowycza trzeba uderzyć w Putina. Sankcje wizowe i bankowe, które rozważają (sic!) Unia Europejska i USA powinny być jak najszybciej wdrożone nie tylko wobec ukraińskich władz, ale i wobec władz Rosji. Tylko to przemówi do Kremla.

Polska ma tutaj niewiele do powiedzenia. Co jednak nie znaczy, że mamy być bierni. Polski Komitet Olimpijski (PKOL) powinien natychmiast wycofać naszych sportowców z olimpiady w Soczi. I wezwać do tego międzynarodowy komitet (MKOL) i inne narodowe komitety olimpijskie. To też uderzy w Putina, dla którego impreza w Soczi jest okazją do tworzenia dobrego wizerunku. Czy ktoś sobie wyobraża udział w „radosnym święcie zamknięcia olimpiady”, gdy na trybunie będzie stał Putin? Może nawet w towarzystwie Janukowycza, jak to było na otwarciu igrzysk?!
W Kijowie od kul państwowych zbrodniarzy giną ludzie. Zróbmy jako Polska, co tylko w naszej mocy, żeby przerwać tę masakrę.

Krzysztof Czabański 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła