Czytasz i klikasz - bądź blisko Polski gdziekolwiek jesteś!

Nie kupili biletów na cyrk Kopacz?

opublikowano: 29 lipca 2015
Nie kupili biletów na cyrk Kopacz?
Fot. PAP/Radek Pietruszka

Jachowicz: „Wrocławianie zorganizowali premier powitanie, obrazujące ocenę rządów PO.”

„Kłamczucha smoleńska”, to znamię będzie nosić do końca życia. Po prostu wstrętna, obłudna kobieta. I na dodatek wyjątkowa miernota. To wszystko widać na jej twarzy i w jej oczach” – tak skomentował jeden z internautów wydarzenia związane z wizytą Ewy Kopacz we Wrocławiu w ramach wyborczego objazdu po kraju.

Część mediów uważa, a i moim środowisku pojawiały się takie głosy, że podróże szefowej partii i kontakty z szarymi ludźmi, nawet jeśli banalne i powierzchowne, wyciągną Platformę Obywatelską z „dołka” i przysporzą jej nowych wyborców.

Jakich? Spotkania te odbudują więzy z tymi – twierdzili zwolennicy tej tezy - którzy od lat głosowali na Platformę, ale w wyborach prezydenckich nie poparli Komorowskiego, lecz oddali swe głosy na innych kandydatów. Ale może też przeciągnąć na stronę swojej partii innych, którzy poczują się specjalnie wyróżnieni przez sam fakt, że w ich miasteczku, w ich fabryce, w Pendolino, którym podróżowali, pojawiła się sama pani premier.

Jerzy Jachowicz

Cały felieton Jerzego Jachowicza „Wrocław nie kupił biletów na cyrk objazdowy Kopacz” na Stefczyk.info 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła