Czytasz i klikasz - bądź blisko Polski gdziekolwiek jesteś!

Pietrzak: Maniakalni oszuści

opublikowano: 10 listopada 2016
Pietrzak: Maniakalni oszuści
Fot. Fratria

"Proszę nie mieć mi za złe, że jestem wyczulony na zdeformowanych psychicznie maniakalnych oszustów. W ciągu dwudziestu  kilku lat III RP zagnieździli się w mediach" - pisze Jan Pietrzak w najnowszym numerze tygodnika "wSieci".

"Po czasach totalnego kłamstwa komunistycznego naiwni Polacy myśleli, że zaczniemy żyć w prawdzie. To się nie udało… Pierwsze, co nowi władcy zawłaszczyli po ’89 roku, to była przestrzeń medialna, pełniąca funkcję starożytnej agory. To jest ich własność. Na szczęście już nie w 100 proc., ale fałszują rzeczywistość, gdzie się uda. Żeby się udało — muszą łgać" - pisze na łamach "wSieci" Jan Pietrzak.

"Przejdźmy do wątku prywatnego… Właśnie dopadli mnie na Bemowie, gdzie występowałem kilka dni temu. Portale lisiomichnisie dały wyraz swemu oburzeniu, że „Pietrzak dostał 11 tys. od burmistrza Bemowa”. Prawda jest taka, że był to występ Kabaretu pod Egidą w liczbie ośmiu osób w programie „Niech żyje Polska!”, a pieniądze stanowiły honorarium za naszą pracę. Praca spotkała się z uznaniem PT Publiczności. Niczego więc nie dostałem, lecz zapracowałem z grupą utalentowanych kolegów. Mamy świadków w liczbie 400 osób. Panu Burmistrzowi jestem wdzięczny za chwalebną odwagę, dzięki której pierwszy raz w życiu wpuszczono nas do chronionej przed śmiechem auli Wojskowej Akademii Technicznej - dodaje felietonista.

"Napisali, że kpiłem z panny Grodzkiej, z Komorowskiego, który dekorował Grossa w imieniu Hitlera, z insektów, które wybrały profesora entomologii Niesiołowskiego do Sejmu… Otóż żadnego z tych żartów nie było w prezentowanym programie, ponieważ mamy dużo ciekawszych rzeczy do obśmiania. Recenzenci osiągnęli już taki poziom, że w ogóle nie muszą widzieć i wiedzieć, o czym piszą. Jedyne, co muszą, to insynuować i łgać. Na tym polega ich dziennikarstwo" - pisze Jan Pietrzak.

 

Cały felieton w najnowszym numerze tygodnika "wSieci". 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła