Czytasz i klikasz - bądź blisko Polski gdziekolwiek jesteś!

Pietrzak: Rząd tylko szkodzi Polsce

opublikowano: 5 października 2015
Pietrzak: Rząd tylko szkodzi Polsce
Fot. Youtube.pl

„Oni są już zajęci wynoszeniem mebli. To już ostatnie dni...”


 

 

Jan Pietrzak, satyryk i publicysta, zaznacza, że rządząca obecnie koalicja szkodzi Polsce.

 

 

- Zbyt mądrzy to oni nie są. Dla Polski nic specjalnego nie zrobili i nie zrobią - mówi portalowi Stefczyk.info Pietrzak, opisując władze.

 

W jego ocenie nie ma nic dziwnego w tym, że rządzący chcą na ostatnim posiedzeniu Sejmu odrzucić weto prezydenta Dudy, a jednocześnie wskazują, że nie mają czasu na zajęcie się ustawa PiS-u dot. stawki za godzinę pracy.

 

 

- To już ostatnie dni tego Sejmu, ostatnie prace. Ostatnie podrygi, zdychającej ostrygi. Władze kontynuuje swoją szkodliwą dla Polski działalność. Ta władza nigdy nie miała czasu na ustawy i problemy istotne, ważne, uczciwe. Zawsze rządzący mieli za to czas na szyderstwo z polskości, kpiny ze zdrowego rozsądku - mówi Pietrzak.

 

Dodaje, że „zawsze mają czas w Sejmie, by Polakom szkodzić”.

 

- To się wpisuje w czteroletnią kadencję tej większości parlamentarnej. Tu nie ma żadnych zaskoczeń. Oni szkodą Polsce i Polakom jak tylko mogą - zaznacza.

 

Jan Pietrzak odnosząc się do ostatnich tygodni działań obecnego rządu wskazuje:

 

- Sądzę, że oni są już zajęci wynoszeniem mebli z każdego pomieszczenia, śladem ich prezydenta, który na odejście zabrał z Pałacu Prezydenckiego dziesiątki rzeczy. Każdy z rządu też kombinuje, co ukraść, co wynieść, jakie papiery zniszczyć. To są tego rodzaju ludzie, oni mają obecnie takie problemy. Taka większość rządziła przez lata Polską -

 

CAŁA ROZMOWA NA STEFCZYK.INFO. POLECAMY! 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła