Czytasz i klikasz - bądź blisko Polski gdziekolwiek jesteś!

Potocki: Eurofolksdojczom nie!

opublikowano: 9 grudnia 2015
Potocki: Eurofolksdojczom nie!
fot. wPolityce.pl

Ciekawe, że straszą ci, z których szeregów można by było sformować kolejkę do sejmowego sądu za nierozliczone 8 lat rządów afer i przekrętów. Ryczą więc platformersi wespół z dziewuchami od Petru tak, że aż uszy bolą.

Ma rację Rafał Ziemkiewicz twierdząc, że z gangsterami trzeba grać po gangstersku, bo inaczej przegrasz z kretesem.

A jak gra opozycja wespół z szefami Trybunału i mainstreamem od czasu przejęcia władzy przez Prawo i Sprawiedliwość widać gołym okiem. Z dnia na dzień gorzej. Miało być pięciu sędziów z PO, PSL i SLD. Jest co prawda tyle samo, ale z PiS-u. Schetyna grozi więc prezydentowi Trybunałem Stanu.

Ciekawe, że straszą ci, z których szeregów można by było sformować kolejkę do sejmowego sądu za nierozliczone 8 lat rządów afer i przekrętów. Ryczą więc platformersi wespół z dziewuchami od Petru tak, że aż uszy bolą. I co najciekawsze najgłośniej robią to ci, którzy powinni siedzieć cicho. Dzięki temu wrzaskowi cała Polska usłyszała o „bohaterskiej” tramwajarce, która tylko dlatego zatrzymała wóz, bo strajkujący odłączyli prąd. Wielu wiedziało to od dawna, ale szeroka opinia publiczna mogła się o tym dowiedzieć, dzięki konsekwencjom wynikłym z jej wymachiwania Konstytucją III RP obok mównicy sejmowej. Do tego doszła jeszcze sprawa dodatkowej emerytury przyznanej przez znajomego Krzywonos z Gdańska – premiera Donalda Tuska. Jak znam Prawo i Sprawiedliwość, to już nie długo będzie się nią cieszyć. I po co to pani było, pani Henryko? Chociaż z drugiej strony zostało zapłacone, to musi być zrobione. Drugi tuz opozycji spod znaku KOD, człowiek o wyraźnych i co raz, niestety, pogłębiających się cechach psychopatycznych Stefan „Leonard” Niesiołowski ostatnio syczał coś o spaleniu siedziby Prawa i Sprawiedliwości.

Cały felieton Andrzeja Rafała Potockiego do przeczytania na wPolityce.pl. 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła