Czytasz i klikasz - bądź blisko Polski gdziekolwiek jesteś!

„Prawy do Lewego” wGospodarce.pl!

opublikowano: 28 listopada 2013

Jako, że nie boimy się konfrontacji ruszyliśmy z nowym cyklem – „Prawy do Lewego”. W niniejszym cyklu na jeden temat głos zabiera przedstawiciel prawicy i lewicy. Kto zwycięży? Decydują czytelnicy. 

W pierwszej rundzie Artur Dziambor zmierzył się z Arturem Wieczorkiem. Tematem był Szczyt Klimatyczny.

-Polski na organizowanie takich imprez jak miniony Szczyt Klimatyczny zwyczajnie nie stać, podobnie jak nie stać nas było np. na organizację mistrzostw w piłce nożnej. Władza ma tendencje do niemyślenia o kosztach gdy trzeba się pokazać na arenie międzynarodowej i pokazywania jak bardzo światowi jesteśmy - mówił Dziambor.

Z kolei Artur Wieczorem ripostował:

"Spalanie paliw kopalnych i związana z tym bezprecedensowa emisja dwutlenku węgla do atmosfery powoduje globalne ocieplenie jest faktem. Co się dzieje z tą energią? Na razie większość z niej pochłaniana jest przez oceany, które bardzo powoli się nagrzewają i są w stanie wchłonąć olbrzymie ilości energii. Jeśli naprawdę chcemy powstrzymać globalne ocieplenie, nie wystarczą gusła, odprawianie rytuałów, mówienie że troszczymy się o klimat i zakręcanie wody w kranie."

Z kolei w odsłonie drugiej prawica i lewica mierzą się w temacie związków zawodowych – czy są potrzebne w Polsce? Czy ich działania naprawdę pomagają pracownikom? Przekonajcie się sami jak wygląda pojedynek:

I pamiętajcie – to Wy decydujecie kto wygrywa. Zapraszamy do czytania! Niech trwają kolejne pojedynki. Tylko wGospodarce.pl! 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła