Prezent na Wielkanoc – przepisy na świąteczne dania

opublikowano: 31 marca 2021
Prezent na Wielkanoc – przepisy na świąteczne dania

Z okazji świąt przygotowaliśmy wyjątkowy prezent – e-wydanie Sieci Extra z przepisami na wielkanocne dania. Dostaną go obecni subskrybenci Sieci Przyjaciół, ale również nowi e-prenumeratorzy tygodnika Sieci, którzy do nas dołączą. Warto, bo dostęp do e-wydań Sieci jest teraz za pół ceny. Zapraszamy na https://siec.wpolityce.pl/oferta

„Wielkanoc przy stole” to aż 36 świątecznych przepisów i inspirujące felietony kulinarne. Są tu i tradycyjne receptury, i potrawy w nowoczesnym wydaniu. Najwięcej miejsca poświęciliśmy słodkim wypiekom – mamy aż 7 przepisów na mazurki! Nie zabraknie również kulinarnych pomysłów na poświąteczny detoks – lekkie dania pomogą schudnąć po wielkanocnym ucztowaniu.

Jak pobrać e-wydanie ze świątecznymi przepisami?
Subskrybenci Sieci Przyjaciół znajdą go na swoim koncie czytelnika w zakładce: Moje Wydania / Sieci Extra https://siec.wpolityce.pl/.

Wszystkich, którzy chcieliby otrzymać wielkanocne przepisy w prezencie, zachęcamy do dołączenia do Sieci Przyjaciół https://siec.wpolityce.pl/oferta w promocyjnej cenie. Roczna e-prenumerata jest teraz za 89,99 zł, czyli w cenie dostępu na pół roku, a miesięczna za 9,99 zł (regularna cena to 19,99 zł).

Zdrowych, radosnych i smakowitych Świąt Wielkanocnych! 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła