Ta władza idzie w zaparte

opublikowano: 10 listopada 2013

- Liczę, że zdołamy przekonać tylu Polaków, by samodzielnie rządzić – Jarosław Kaczyński w rozmowie z braćmi Karnowskimi ujawnia plan przejęcia władzy przez PiS.

Na łamach najnowszego numeru tygodnika „wSieci” Jarosław Kaczyński przekonuje, że Prawo i Sprawiedliwość ma „bardzo konkretny plan” zapewnienia polskiemu społeczeństwu alternatywy dla obecnej władzy. Prezes PiS mówi: „To rozpisana w szczegółach kampania pokazywania Polakom, że istnieje alternatywa dla tych rządów i dla tego modelu rozwojowego, który doprowadził tak wielu rodaków do braku nadziei. My wiemy, jak to zmienić, jak przywrócić nadzieję na lepszy los. W lutym przedstawimy nowy, doprecyzowujący wiele kwestii program naszej partii”.

Prezes PiS odnosi się również do zdjęcia wykonanego 10 kwietnia 2010 r. przedstawiającego uśmiechniętego premiera Tuska i premiera Putina na zgliszczach smoleńskich, które znalazło się na jednej z okładek tygodnika „wSieci”. Jarosław Kaczyński twierdzi: „Każdy, kto obserwuje politykę, widzi, że tak Putin, jak i Tusk mają duże zdolności aktorskie, z których często i chętnie korzystają”.

Cała rozmowa z prezesem Prawa i Sprawiedliwości – Jarosławem Kaczyńskim – na łamach najnowszego wydania tygodnika „wSieci”, w sprzedaży od 12 listopada br., także w formie e-wydania. Tygodnik „wSieci” jest też dostępny w nowych, wygodnych  formatach EPUB, MOBI i PDF, które idealnie dopasowują się do urządzeń takich jak telefony, tablety i czytniki e-booków. Tylko teraz w Nexto można wypróbować prenumeratę cykliczną tygodnika bez ponoszenia jakichkolwiek opłat przez okres 7 dni. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła