Czytasz i klikasz - bądź blisko Polski gdziekolwiek jesteś!

"Takie słowa może mówić jakiś sztubak"

opublikowano: 24 marca 2014

Polko wskazuje, że do dziś nie udało się opanować chaosu związanego ze zmianami w strukturze dowodzenia armią.

- Ta wypowiedź jest równie zręczna, co słowa Janusza Palikota, który mówił, że jego politycy nie wykorzystali protestujących w Sejmie ludzi, którzy mają ogromne problemy. Obserwujemy zdziczenie obyczajów - mówi portalowi Stefczyk.info gen. Roman Polko.

Odnosząc się do słów premiera Donalda Tuska, który mówił, że od wyborów do PE zależeć będzie czy we 1 września dzieci pójdą do szkoły, gen. Polko wskazał:

- Premier, ministrowie, czy urzędnicy muszą ważyć słowa. (…) Takie rzeczy może jakiś sztubak mówić, jakiś nieuczesany młodzieniec może takie nieodpowiedzialne hasła rzucać. To trudno nawet komentować w sposób poważny. Mówiąc uczciwie nie bardzo wierzę, że takie słowa naprawdę padły. -

ocenie generała rolę premiera i szefa MON „w tego typu sytuacji jest przejrzenie struktur, systemów dowodzenia”. Polko wskazuje, że do dziś nie udało się opanować chaosu związanego ze zmianami w strukturze dowodzenia armią.

Więcej na Stefczyk.info. POLECAMY! 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła