Czytasz i klikasz - bądź blisko Polski gdziekolwiek jesteś!

W pętli nawyków

opublikowano: 6 grudnia 2013

"Donald Tusk gesty takie jak w Smoleńsku wobec Władimira Putina wykonuje zawsze w chwilach triumfu, radości, zadowolenia" - pisze w tygodniku "wSieci" Andrzej Rafał Potocki.

Zdjęcia, które publikujemy na tych stronach, wybraliśmy po kwerendzie w archiwach agencji fotograficznych. Sprawdziliśmy, czy obecny premier w przeszłości wykonywał podobne gesty, a jeśli tak, to w jakich okolicznościach. Ostatecznie wyselekcjonowaliśmy ponad 150 fotografii, które wskazują, że gest wykonany przez premiera w Smoleńsku wcale nie był przypadkowy.

W taki właśnie sposób Donald Tusk wyrażał swoją radość wielokrotnie, to jego naturalny, spontaniczny odruch.,,Ręce mówią i »tak«, i »nie«, ale zawsze prawdę. Dłonie zdradzają życzenia, ukazują uczucia, sygnalizują nastroje. Są niezwykle gadatliwe, niczego nie przemilczają, nawet jeśli tkwią w kieszeniach” – twierdzą fachowcy od mowy ciała.

Cała analiza oraz zdjęcia - w najnowszym wydaniu tygodnika "wSieci" - właśnie w kioskach. Polecamy! 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła