Czytasz i klikasz - bądź blisko Polski gdziekolwiek jesteś!

W stronę koloru niebieskiego

opublikowano: 17 listopada 2013

W najnowszy numerze tygodnika „wSieci” Arek Lerch rozmawia z Anitą Lipnicką na temat jej płyty „Vena Amoris”.

- Swoją najnowszą płytą „Vena Amoris” Anita Lipnicka wraca do działalności solowej. Z doskonałym efektem. Piosenki kipią od emocji, a ich teksty ujawniają niezwykłą wręcz otwartość artystki – pisze Arek Lerch.

Na pytanie dziennikarza: „Jak twój partner zrecenzował „Vena Amoris” Anita Lipnicka odpowiada: „John powiedział, że jeżeli ta płyta nie zostanie dobrze przyjęta, on zje własną nogę – to jego specyficzne powiedzonko – mówi artystka. – Był zresztą i tak zaangażowany w ten projekt – nagrywał ze mną demo, słyszał każdą piosenkę, wspierał mnie w tym przedsięwzięciu, na końcu dograł gitary akustyczne do kilku utworów i dosłał je do nas, do Anglii. Więc niby osobno, ale i tak razem…”.

- Inspirują mnie klasycy, np. Leonard Cohen – jeśli poczytasz jego teksty, znajdziesz w nich wszystkie kobiety jego życia, nawet te, które mu się nie przytrafiły. To bardzo osobiste wycieczki. Nie wyobrażam sobie tworzyć inaczej, bo piszę bardziej sercem niż głową – dodaje artystka.

Pełna rozmowa z Anitą Lipnicą w najnowszym wydaniu „wSieci”, w sprzedaży od 18 listopada br., także w formie e-wydania. Tygodnik „wSieci” jest też dostępny w nowych, wygodnych  formatach EPUB, MOBI i PDF, które idealnie dopasowują się do urządzeń takich jak telefony, tablety i czytniki e-booków. Tylko teraz w Nexto można wypróbować prenumeratę cykliczną tygodnika bez ponoszenia jakichkolwiek opłat przez okres 7 dni. Szczegóły na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła