Wielkie wakacje małych ludzi

opublikowano: 30 lipca 2013
Wielkie wakacje małych ludzi lupa lupa
sxc.hu

 - Szybko zrozumieliśmy, że na urlopie wypoczniemy naprawdę tylko wtedy, jeśli nie będziemy wybierać pomysłu na wczasy pod siebie, lecz z myślą o dzieciach. I naprawdę jedno da się pogodzić z drugim – pisze w najnowszym „Sieci” Dorota Łosiewicz.

Sezon wakacyjny w  pełni, wielu z nas wybiera się pewnie na urlop z pociechami. Na łamach nowego numeru „Sieci” Łosiewicz radzi więc, jak zaplanować urlop z najmłodszymi, a ma w tym temacie już doświadczenie. „Gdy Państwo czytacie ten tekst, wraz z rodziną podbijamy Europę camperem. To druga, powiedzmy egzotyczna, podróż naszych dzieciaków. Pierwsza była tak udana, że postanowiliśmy nie bać się wyzwań, mimo kręcącej się zawsze wokół gromadki” zachęca.

Dziennikarka wspomina: „Baliśmy się upałów, zatruć pokarmowych, podróży samolotem i nie wiadomo, czego jeszcze. Jak się okazało – zupełnie niepotrzebnie. Podczas dalekiej podróży nie wydarzyło się nic strasznego, a transport samolotem był bułką z masłem. I teraz wyprawy w powiększonym składzie nie sprawiają nam problemów, bo po prostu nauczyliśmy się organizacji i przystosowaliśmy do nowych warunków”

O czym należy pamiętać planując wakacje z pociechami? Sześć praktycznych porad Doroty Łosiewicz w najnowszym numerze tygodnika „Sieci”, w sprzedaży od 29 lipca br. w całej Polsce oraz w formie e-wydania - www.tygodnikmlodejpolski.pl/e-wydanie.html 

Zaloguj się, by uzyskać dostęp do unikatowych treści oraz cotygodniowego newslettera z informacjami na temat najnowszego wydania

Zarejestruj się | Zapomniałem hasła